O nás + Historie

Survival 1.13.2

Každý si zde najde spoustu jedinečné zábavy s kvalitním Admin týmem. Survival server je náš nejstarší a nejlepší druh zábavy, plných možností, eventů, unikátních VIP hráčů. Na spawnu máme několik schovaných pokladů. Spoustu miniher (Duely, MobAréna, Paintball, TNTRun,..) a speciálních eventů pořádané Adminy. Používáme vlastní pluginy a naše originální stavby a díla od stavitelů. Na serveru máme velice pokročilou ekonomiku. Je zde dlouholetý a zkušený Admin tým, který zajišťuje správný chod celého serveru a klidnou morálku hráčů. Nezapomeňte využívat naše speciální VIP statusy pro získání skvělých výhod na serveru a jinde. Funguje zde speciální druh PVP systému, efektivní a reálné kácení stromů.

Server vznikl v roce 2011 jako Hamachi.na konci roku byl přesunut na první oficialní hosting.v roce 2012 jsme se přesunuly na hosting který máme od té doby stejný.Zakladatelem byl aken který server založil po pár dnech se přidal Dark. Oba server dodnes podporují a aken má stále další a další nápady na vylepšení.Server je neziskový.Vše co se dá na serveru zakoupit jde do serveru.

Na serveru bylo maximálně 74 lidí v té době byl server na bungee a patřily k němu tři servery minihry/survival/creativ.Také jsme měly skyblock,ekonomy,vanilla…. Ale naším nejdelším zaměřením je právě survival.skřížený i s ostatním=specialní itemy,minihry,Qvesty……

K serveru patří:

Web:

Ts3 server:81.0.217.180:7055

Discord:

FB: