Akce


Nová Akce | Návrhy |

Na serveru spouštíme novou akci! Jedná se o to že každý hráč má právo nám napsat do knížky svůj návrh pro zlepšení server, jakmile hráč tento návrh napíše tak ho vhodí do hopperu na spawnu nebo /warp navrhy.

jak má vypadat formulář v knize:

1) Nick ve hře.
2) Nápad

 


Velká Vánoční soutěž o VIP zdarma!

Srdečně Vás zveme na velkolepou akci k Vánocům 2018. Akce probíhá na našich 2 serverech. Celkově bude odměněno 6 hráčů 3 hráči na Skyblocku a 3 na Survivalu), kteří obdrží obyčejné VIP. Ten kdo se účastní a měl by být vylosován pod stejným nickem (i IP adresou!), tak bude vylosován jen jednou -> každý může vyhrát jedno z třech našich VIP podle umístění v Top-listu (podle množství vyrobených sušenek). Jak na to? Jednoduše zadejte příkaz /gb cc -> klikněte na sušenku a následně klikněte dále na sušenky, postupně zlepšujte produkci, provádějte upgrady a dostaňte se do Top-listu, kde Vás potom vybereme přes živý přenos 24. 12. 2018 cca v 15:00 hodin. Produkce sušenek probíhá jen tehdy, když je minihra spuštěna. Akce platí od 24. 11. 2018 do termínu vylosování. Hodně štěstí všem účastníkům! PS: Admin tým se účastní taky, ale do soutěže se nepočítá. Pro 2 top hráče z každého serveru čeká speciální překvapení při vyhlašování soutěže. 

Pro upřesnění budoucích výherců:

  1. místo: Super-VIP/VIP+++ -> littlelucik/TheEona
  2. místo: Extra-VIP/VIP++ -> bubak3/xGOOKAx
  3. místo: VIP/VIP -> drtitel11/michalwwcze

Soutěž

Soutěž o předběžný přístup na nový Survival server a další věci,…  
1) První přístup dostane hráč z největším lvl is v top 10
2) Druhý přístup dostane hráč z největším jměním v money
3) Třetí přístup dostane hráč z největším rankem v Paintballu
4) Čtvrtý přístup dostane hráč z nejvíce utracenými reálnými penězmi, protože díky němu je umožněno aby server vůbec existoval
Tato akce již skončila.

 

Vyhlášení soutěže: