1.15

15-Je to tady.
Všichni určitě netrpělivě čekáte na tyto informace…..A jsou tady.Na serveru kolují různé fámi a je na nás vám je objasnit.Kdybychom něco opomenuly neváhejte se zeptat v komentářích rádi odpovíme.
-Určitě všichni víte že server přešel z 14 na 15. změn sice nebylo mnoho ale vzaly jsme to jako přípravu na 16.Nic méně i přes to že jsme se připravovaly obě vilo se několik nečekaných problémů.Např neexistující pluginy na verzy 1.5. které dotet ještě aktualizujeme.Naštěstí ty hlavní už jsou nějakou dobu.ale ještě jich několik zbývá.Přesně tyto budeme opravovat tento víkend.Prozatím se nám ale povedlo přejít na novou verzy bez jakýkoliv ztrát na vašich věcech,money nebo nedejbože účtech.Kolikrát naši technici pracovaly od 14:30 až do pozdních hodin.Ale podařilo se.Již niní můžete vidět např v /pp nové možnosti stejně tak u Slimefanu = které plánujeme otevřít a umožnit vám vytvořit si jé.taktéž jsou možné otevřít věci které byli ve starších verzích ale kvůli kolidování z ostatnímy pluginy nebylo možné je otevřít.(např drojdi kteří těží za vás mohli těžit i v jiných reskách)O postupu vás bude aken inormovat prostřednicvím informačky.
-Druhý bod je mapa na 15. Určitě někteří z vás pocitují při větší zátěži lagy.Staří svět totiž né moc dobře komunikuje z novou verzy když se k tomu přidá nevygenerovaný kousek mapy nedělá to dobrotu.nejen proto jsme se dohodly spolu ale i s vámy přejít na mapu 1.15.Aby jste mohly neomezeně zkoumat novou mapu.Ve stejnou dobu budeme resetovat Nether a End.Takže si nezapomeňte přesunout své věci.
A kdy že se toto všechno bude konat ?
14.03.2020 V 13:00 bude nahrána nová druhá mapa.tím pádem na serveru budou dvě mapy 1.14 a 1.15 a všichni budete mít čas 7-14dní na přenesení svích věcí.Vždy jsme byli proti mazat lidem vše co mají a vše pro co u nás travily tolik času.Také platí že jakékoliv VIP má možnost využít bezpečné přesunutí svého baráčku pomocí WE.Jen nezapomeňte že obsah truhel musíte přenést sami.Protože si vážíme i obyčejných hráčů kteří VIP nemají.Je možnost Od náš dostat Vip a to tím že budete hlasovat pro náš server.Počet VIP omezen není.Nic méně nejlepší hráč dostane U-VIP na dva měsíce.Jako odměnu za podporu serveru.A myslíme i na hráče kteří jsou prostě rádi a pouští se do Velkých projektů.Pokud jste vlastník nějakého z měst nebo velkého projektu kontaktujte někoho z AT i vaše stavby hodláme přesunout vzhledem ke stráveným hodinám na jeho tvoření.Hlavně prosím zachovejte klid.V případě nutnosti budeme mapu zálohovat.Při této 7-14dení době proběhne i restart enderu a netheru.tito mapy budou nahrány až později vzhledem k velkému zatížení serveru při generaci světa.
-V plánu pro vás máme opravdu velkou nálož novinek některé už můžete na serveru najít = HideAndSeek……
Přibude také Buldbatle který jste také odhlasovaly na webu v pravé liště.Děkujeme za váš čas při zlepšovaní serveru k obrazu vašemu.
-Nezapomeňte také že nábor k nám do AT je stále otevřen a najdete ho na našem webu.